İstanbul’un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Ataşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 

Günümüzün en büyük sorunlarından birisi olan tuvalet tıkanıklığında teknolojik birçok çözüm üretilmiştir. Ataşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma hususunda çok gelişmiştir. Kırma ve dökme yapmadan, son teknoloji ile üretilmiş cihazlar ile robot olarak üretilen cihazlar aracılığı ile tıkanıklık sorunu anında çözülmektedir.

 

 Ataşehir tuvalet tıkanıklığı açma

 

İstanbul ili Ataşehir ilçesinde, kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanan giderlerin veya boruların tespiti yapılarak, tazyikli su veya pompalı cihazlar aracılığı ile Ataşehir tuvalet tıkanıklığı açma sorunu hiç bir kırma işlemi gerçekleştirmeden temiz işçilik ile yerine getirilmektedir.

 

 Ataşehir tuvalet açma

 

İlk başta ihtiyaç duyulacak parça tuvalet pompasıdır. Ataşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma hususunda bu pompayı kullanacağımız zaman klozet içerisinde su bulunup bulunmadığının kontrol edilmesi gerekmektedir. Pompanın verimli olarak işlev görmesi için tuvalette su olması gereklidir. Pompa kullanımı Ataşehir tuvalet açma hususunda önemli bir rol oynamaktadır.

 

 Ataşehir tesisatçısı

 

Tıkanıklık tuvaletini hemen başında değil de daha da uzak bir yerde ise, ince olan tel biçimdeki giysi askısını düğümlenen yerden çözüp, telin uç kısmına çok kalın olmayacak şekilde bir bez parçası takın. Sonrasında da askıyı tuvaletin iç kısmına doğru sokarak ileri ve geri doğru hareket yaparak tıkanık olan yeri tespit edin ve tıkanıklığın olduğu yeri bularak bu yöntem ile açmaya çalışın. Eğer bu tıkanıklığı teknolojik yöntemler ile değil de doğal yöntemler ile açmak isterseniz 1 çay bardak içerisine karbonat doldurun, bir su bardak içerisinde sirke ve yine bir su bardağı içerisinde kaynar suyu tuvaletin içerisine dökün. Bu tarzda bir karışım yaptıktan sonra ortalama olarak iki ya da üç saat süresince bekletin. Karbonat ve sirke karışımı sadece katı olarak bulunan organik maddelerin erimesi için yardımcı olacağını sakın unutmayın. Eğer tıkanıklık başka bir husustan kaynaklanıyorsa, bu yöntem işe yaramayabilir.

 

Kimyasal içeriklerle hazırlanmış, piyasada birçok çeşidi bulunan tuvalet açıcı kullanmak isterseniz öncelikle Domestos markasının Ekstra kıvamlı, yoğun çamaşır suyu olan veya bu minvalde yoğun olarak hazırlanmış kimyasal ürünleri denemenizi öneririz. . Kimyasal malzemeler ile tuvalet açmak istiyorsanız, bu tıkanıklıkların izmarit, saç, hijyenik ped ve tuvalet kâğıdı gibi malzemelerden dolayı tıkanmış olması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz bu tuvalet açıcı maddeyi tuvaletin içerisinde 2-3 saat ya da bütün gece tuvaletin içerisinde bekletin. Ancak bu hususları yerine getirdiğiniz zaman tıkanan tuvaleti, 1 gün boyunca asla kullanmamanız gerekmektedir. Bu ürünlerin kimyasal olmasından dolayı, kokusunu asla solumamalısınız. Ataşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma hususunda Ataşehir tesisatçısı artık kendiniz oldunuz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...