İstanbul’un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Fatih Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 

Tuvalet tıkanıklıklarına sebep olan tuvalete atılan sert cisimler sayesinde ve bazen de atılan temizlik bezleri, bebek bezleri sayesinde tıkanıklıklara sebep olmaktadır. Tuvalet tıkanıklıklarına fatih tuvalet tıkanıklığı açma faydalanılabilir.

 

  1. Fatih tuvalet tıkanıklığı açma

 

Tuvaletlerin kullanım bozukluklarından meydana gelen tıkanıklıklar bazen de, çöpe atılması gereken malzemelerin tuvalet giderine atılması sonucunda gider tıkanır. Bazen de çocukların ebeveynlerinden habersiz olarak attıkları oyuncaklar da giderin tıkanmasına neden olur. Tuvalet giderinin olmadık bir zamanda tıkanması sonucu kendi yöntemlerimiz ile açmayı deneyebiliriz, ama sürekli açılmasına sebep olmayacaktır. Tuvalet kâğıtlarının gidere atılması ile suya dayanıklı olduklarından suda erimezler ve giderin tıkanmasına neden olurlar. En etkili şekilde açılması için fatih tuvalet tıkanıklığı açma yardım isteyebilirsiniz.

 

  1. Fatih tuvalet açma

 

Tıkanıklığın açılması için ne derecede tıkalı olduğunu anlamak gerekir. Bu yüzden sifonu bir kere çekerek bu seviyeyi anlamaya yardımcı olur. Sifonun birden fazla çekildiği zaman geri taşmalara ve giderin açılma işlemini zorlaştırmasına sebep olacaktır. Sifonu çektikten sonra su hızlı bir şekilde giderden gitmiyor ise tıkanıklık olduğu mevcuttur. Bu durumlar da kendi imkânlarımızı deneyerek açmak pek bir fayda sağlamayacaktır. Daha önceleri tuvalet tıkanıklıkları ile karşılaşmak pek mümkün değildir. Tıkalı giderlerin açılması için piyasada satılan kimyasal giderler fayda sağlamaktan çok zararı vardır.

 

Tıkanıklığı giderse bile çok kısa süre sonra tekrar tıkanıklık ile karşı karşıya kalınır. Kimyasal ilaçları kullanmak ileri ki zamanlarda ortaya çıkabilecek zararlara neden olur. Kimyasal açıcıların içine beton artıklarını bile parçalayacak güçte olduğunu söyleyerek insanları kandırma yoluna gidiyorlar. Betonlar ki makineler ile bile çok zor parçalanırlar. Kimyasal bir açıcı onu nasıl parçalayacak güce sahip olabilir ki. Fatih tuvalet açma sayesinde bütün sorunları, gider tıkanıklıklarını açarak arkasında hiç bir problem bırakmazlar.

 

  1. Fatih tesisatçısı

 

           Fatih tesisatçısı ihtiyaç duyduğunuz her anda ulaşabileceğiniz tek adres haline gelmiştir. Her türlü tıkanıklıklarda, tuvalet gideri tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı, pimaş açma gibi sorunlarınızı geri dönüşü olmadan çözülmesini sağlar. Başarılı çalışanları sayesinde gideri kırıp dökmeden özel cihazlar sayesinde kısa sürede açmaktadırlar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...