HAKKIMIZDA

TIKANIKLIK MERKEZİ

Firmamız 1970 yıllından beri sektörde var oluşunun ardından 1990 yılında tıkanıklık merkezi; adı ile su tesisatı alanında kurulmuş 2004 yılından bu yana ise son teknoloji kanal görüntüleme cihazları ile kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamız 30 kişilik profesyonel personeli; 5 adet aracı ve son teknoloji cihazlarla İstanbul ilimizin Bakırköy , Güngören , Sarıgazi ve merkez Bağcılar olarak 4 ayrı nokta da bayiliğimiz ve ofisimiz bulunmakla birlikte İstanbul ilimizin tüm ilçe ve semtlerine servislerimiz mevcut olup 7/24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı güden tıkanıklık merkezi ; sektörde yenilikçi ve öncü tutumu ile ön plana çıkmaktadır. TIKANIKLIK MERKEZİ; dinamik, değişime ayak uyduran, kalite ve teknolojiye önem veren, verimliliği esas alan, müşteri odaklı, insan kaynakları ve üstün teknoloji sermayesinden yararlanan ve gelir getirmeyi hedefleyen, öncülük ve sosyal sorumluluk bilincinde bir firmadır. Bu kavramda; tıkanıklık merkezi müşteri ihtiyaçlarını tatmin edecek kalitede hizmet sunmak ve ürünlerinde çevreyi korumak felsefesiyle kendi kültürünü yaratmaktadır.

Kaliteli cihazlar konseptini, kaliteli hizmet kavramıyla birleştiren may-tem hizmet sonrası servis sürecinde bu kalite anlayışını devam ettirmektedir…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...