İstanbul’un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

İstanbul Tıkanıklık Açma

Lavabolarda zamanla biriken çay tortuları, yemek yağları gibi artıkların çok dikkat edilmesine rağmen ister istemez bulaşıklarımızı yıkarken lavabo giderlerimize zamanla bu tarz artıkları kaçıra biliyoruz. Diğer lavabolarımızda ise saç ve kılların lavabo giderinde birikmesi ve suyun zamanla yavaş gitmesi en sonunda ise tıkanmasına sebep olmaktadır. İstanbul tıkanıklık açma hizmetinde bizim bahsettiğimiz konulardan hariç herhangi bir tıkanıklık sorunlarında bizimle iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. 15- 30 dakika arasında lavabo giderlerinizin tıkanıklığı açılmaktadır.

 

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Ev veya iş yerlerinde günlük hayatta rastladığınız mutfak, lavabo, banyo gibi giderlerin tıkanması sonucunda bulunduğunuz yeri su basması işiniz ve sağlığınız açısından pekte iyi sayılmaz. Bu gibi tıkanıklıkların kısa sürede açılması gerekmektedir. Tıkanıklık Merkezi olarak lavabo tıkanıklık açma konusunda profesyonel bir uzmandan destek almanız gerekmektedir.

 

Kırmadan Tıkanıklık Açma

 

Giderlerinizin tıkanması sonucunda eski yöntem olarak ilk akla gelen kırıp dökme gibi tadilat işlemleridir lakin teknoloji ilerledikçe kırıp dökme gibi bu tarz olaylara gerek kalmıyor. Giderlerinizin kırmadan dökmeden robot sistemi ile açılıp kameralı olarak sizlerin de görebileceği bir sistem günümüzde mevcuttur. İstanbul tıkanıklık açma ile ilgili yılların verdiği tecrübe ile sizlerleyiz. Kırıp dökme gibi yöntemleri bir kenara bırakıp robot sistemi ile kırmadan tıkanıklık açma hizmetini sizlere sunuyoruz.

 

Tıkanıklık Açma Kimyasalı

Herkesin ilk olarak başvurduğu yöntemlerden birisi olan tıkanıklık açma kimyasalı ve bu yöntem ile tıkanıklığın giderilmesini sağlayabileceklerini düşünmeleri ve sağlıklarını tehlikeye atmalarıdır. Bu gibi kimyasallarda gerektiği gibi önlemlerin alınması ve çok dikkatli kullanılması gerekmektedir. Kendi sağlığınızdan ziyade bu gibi zarar verici kimyasalların insan vücuduna verdiği zarar gibi gider borularına da zarar vermektedir. Lavabo aç gibi kimyasalların sizlere yarardan çok zarar vermektedir.

 

Robotla Tıkanıklık Açma

Gider tıkanıklığı açma da büyük rol oynayan robotla tıkanıklık açma işlemi, kırmadan dökmeden sağlığınıza zarar vermeden giderlerinizin tıkanıklık işlemini sorunsuz bir şekilde giderir. Gider sorunlarınızı çözmekle kalmaz sizlere tıkanıklığın yerini tespit eder ve görüntülü olarak kamera sistemi ile sizlere göstermektedir. Sorun tespit edildikten sonra  profesyonel kişiler tarafından kırmadan dökmeden robot makine ile birlikte tıkanıklık açılır.

İSKİ Tıkanıklık Açma

 

Tıkanıklık açmak için ilk akla gelen hizmetlerden bitaneside İSKİ’dir. İstanbul tıkanıklık açma sorunlarıyla ilgili olarak İSKİ’nin ilgi alanı olduğu yere kadar ücretsiz hizmet alabilirler. İSKİ tıkanıklık açma olarak özel servislerde bizler sizinleyiz. İSKİ’nin kullandığı tıkanıklık açma makinaları bizler ile aynıdır.

 Tıkanıklık Açma Makinesi Fiyatları

 

Bir çok markanın tıkanıklık açma makinesi fiyatları farklıdır. Sıfır ve ikinci el olarak satılan bu makinalar ortalama 3 bin ile 6 bin TL arasında bir fiyatları vardır. Bizim kullandığımız bu sektördeki en kaliteli marka olarak rothenbergerdir.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...