İstanbul’un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Kağıthane Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 

            Kâğıthane tuvalet tıkanıklığı açma haftanın 7 günü 7/24 saat boyunca hizmetinizdeyiz. İstanbul Kâğıthane ya da çevresinde oturuyorsanız ve tuvalet gideriniz tıkandıysa uğraşmadan ve zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma, pimaş açma ve her türlü tıkanıklık açma problemlerinizde hizmetinizdeyiz. Her türlü tıkanıklık işlemlerinizi kırmadan ve dökmeden robotla garantili bir biçimde açıyoruz. İstanbul Kâğıthane ilçesinde aralıksız hizmet veren firmamız tuvalet tıkanıklığı açma konusunda alanında uzman kadromuz ve tıkanıklık açıcı ekipmanlarımız ile son teknoloji ile üretilen kameralı robot cihazlarımız sayesinde her türlü tıkanıklarınızı yaşama alanlarınızı kırıp dökmeden kısa zamanda gerçekleştiriyoruz.

 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri Nelerdir?

 

Tuvalet tıkanıklığı açmak için üretilen kameralı robot cihazlar günümüzün en pratik, garantili ve yaygın yöntemlerden birisi haline gelmiştir. Bu cihazlar tıkanan tuvalet hattından içeri girerek suyun gitmesini engelleyen pislikleri parçalayarak geri çıkarmaktadır. Çözümü kesin ve pratik yöntem olan robot cihazları ile tıkanan tuvaletlerin içerisine basınçlı su verilerek, içeri biriken su ve pislikleri iterek hareket ettirmekte ve suyun verdiği basınç sayesinde tıkanıklık kısa sürede açılmaktadır. Tuvalet açmak için kullandığımız bir başka yöntem ise marketlerde bulunan tıkanıklık açıcı özelliği bulunan kimyasal ilaçlardır. Bu kimyasal maddeler eritme özelliğine sahip olukları için tuvaletin içerisine dökülerek tıkalı bölgeye ulaşırlar ve erite özelliği sayesinde tuvaleti tıkayan pislikler eriyip yumuşayarak, tıkanan tuvaletler açılır. Bir başka alternatif ise tıkanan tuvalet hattını kırıp yenilemektir.

 

Tuvaletleri Tıkayan Unsurlar Nelerdir?

 

Tuvaletleri tıkayan unsurları şöyle sıralayabiliriz;

 

-Tuvalet kâğıtlarını rulo şeklinde büyük büyük atılması,

-Erime özelliği olmayan ıslak mendillerin tuvalet giderlerine atılması,

-Sert cisimlerin tuvalet giderlerine atılması,

-Çocuk bezleri, pedler, poşetler ve temizlik bezleri tuvaletleri tıkanır,

-Erimeyen kâğıt havlular,

-Çimento, alçı ve benzeri gibi kalıtsal maddeler ya da inşaat atıkları,

-Bina logarının tıkanması gibi sorunlar tuvalet tıkanmalarına nede olur.

 

Bu sebepten dolayı tuvaletlere erime özeliği olmayan maddelerin atılmaması gerekir. Kâğıthane tuvalet tıkanıklık açma firması olarak tüm tıkanıklıklarınıza profesyonel çözümler ile etrafa zarar vermeden kısa sürede müdahale etmekteyiz. Tuvaletlerdeki tıkanıklıklara erken müdahale yapılmadığı zaman kötü kokulara ve hatta taşmalara bile neden olmaktadır. Bu yüzden erken müdahale çok önemlidir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...