İstanbul’un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Kırmadan Pimaş Açma

 

Pimaş, banyo, mutfak lavabosu, duşa kabin, küvet gibi mekânlarda pis suların rögara ya da ana kanala iletilmesini sağlayan PVC borulardır. Günümüzde tüm tesisat işlemlerinde bu borular kullanılmaktadır. Eskiden yapılan demir borular ile temiz su sağlanması zor olmaktaydı. Taşıması ve kurması zahmetli olan o boruların yerine PVC boru kullanılarak suların daha temiz bir şekilde aktarılması sağlanmış oldu. Zaman içerisinde Türkiye’de bu borular PİMAŞ adını aldı. Bu borularda karşılaşabilecek sorunlardan biri tıkanma sorunudur. Tıkanma sorunlarına karşı kırmadan Pimaş açma yöntemleri vardır.

 

– Pimaş tıkanıklığı açma

 

Genellikle kullanım hatalarından dolayı tıkanan bu borular su tahliyesine engel olmaktadır. Tıkanıklığın bir an önce giderilerek temiz hale getirilmesi gerekir. Yanlış yapılan bir işlem zarar verebileceği gibi uzun sürmektedir. Pimaş tıkanıklığı açma bilinçli olarak yapılmalıdır.

            – Tıkalı Pimaş açma makinesi fiyatları

 

Pimaş açmakta kullanılan makineler çeşitli özelliklere ve ebatlara göre ayrılmaktadır. 50 TL yede bu makinelerden bulunabileceği gibi 1000 TL nin üzerinde yer alan makinelerde bulunabilir. Tıkalı Pimaş açma makinesi fiyatları her bütçeye uygundur. Bu makineler sayesinde kırmadan Pimaş açma işlemi kolaylıkla yapılabilir.

 

– Robotla Pimaş açma

 

Bu robotlar sayesinde öncelikle tıkanıklığın yeri tespit edilir. Yerinin tespit edilmesi çok fazla yeri kırmaya gerek kalmadan açmaya yarar. Problem tespit edildikten sonra robot gönderilerek tıkanıklık giderilir. Robotla Pimaş açma tıkanıklığa sebep olan katı maddeleri kırarak kanalizasyona gönderir.

 

Pimaş açma robotu fiyatı

 

Her bütçeye uygun olup rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Pimaş açma robotu fiyatı türüne göre değişiklik gösterebilir.

 

– Pimaş açma firmaları

 

Bu firmalara Türkiye’nin her yerinden ulaşabilir ve işinizi kolaylıkla hallettirebilirsiniz. Geniş servis ağları sayesinde Pimaş açma firmaları ile her an iletişim kurabilirsiniz. Güvenilir ve işini bilen firmalarla çalışmaya özen gösterin.

 

– Tıkanık Pimaş açma

 

           Tıkanık Pimaş açma  profesyonel ellerde kolaylıkla ve zahmetsiz bir şekilde yapılabilir. Tıkanık kesin olarak giderilir ve su akışı temiz bir şekilde sağlanır.

 

– Tıkalı boru açma kimyasalı

 

Bu kimyasallar kendi başımıza tıkanıklığı açmak için kullanabileceğimiz piyasada bulunabilen malzemelerdir. Sıvı, toz veya kapsül şeklinde satılır. Tamamen tıkanmış boruyu açamayacak olan bu kimyasallar sadece küçük parçaları eritebilir. Bazı zararları da vardır. O yüzden tıkalı boru açma kimyasalı dikkatli kullanılması gerekir.

 

– Pimaş açma hizmetleri

           Pimaş açma hizmetleri işinde uzman kişiler ve firmalar ile sağlanmaktadır. Pimaş açmak için bilinmesi gereken konular genel olarak bunlardır. Kırmadan Pimaş açma işlemi mümkündür. Dikkatli ve bilinçli hareket edilerek kırmadan Pimaş açma sağlanır ve sorun giderilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...