İstanbul’un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Lavabo tıkanması nasıl açılır?

 

Lavabo tıkanıklıkları dikkatli bir şekilde kullanılmadığı takdirde ciddi tıkanıklıklara sebep olmaktadır. Lavabo tıkanıklıkları yemek atıklarını ve yemeklerin yağını lavaboya dökmek, sebze ve meyveler çamurlu ise çamurlar da tıkanmaya neden olur. Çayın posasını lavaboya dökmek yerine çöpe dökmek daha faydalı olacaktır. Zamanla kullanıldıkça lavabo giderinde oluşan kireçlenme ve tortularda lavabo giderinin tıkanmasına neden olan diğer bir ayrıntıdır.

 

 Lavabo tıkanması nasıl açılır?

 

Gider tıkanıklığını anlamanızı sağlayacak bazı durumlar kendini belli eder. Lavabodan kullanılmış giden sular çok ağır bir şekilde gitmeye başlar. Lavabo tıkanıklığı daha da ilerlediği zamanlarda bu sefer sular hiç gitmeyecek aksine geri taşmalar yaşanacaktır. Mutfağınızda bulaşık makinesi kullanıyorsanız gideriniz bulaşık yağları nedeni ile de tıkanmış olabilir. Lavabo tıkanıklığı alt kat komşunuzun da rahatsız olmasına neden olacaktır. Alt kata su sızdırmaları başlayacak ve rutubet olmasını sağlayacaktır.

 

Lavaboyu açmak için piyasada yüksek güçte diye tanıtılan lavabo açları denemiş olabilirsiniz. Lavabo açıcı kullanmak kesinlikle kökten çözüm sağlamıyor. Lavabo açıcıları kısa süreli lavabonun açılmasını sağlayacak fakat uzun süreli hasarların oluşmasını da sağlayacaktır. Lavabo açıcılar giderdeki boruların zamanla delinmesine yol açarak daha fazla masraf çıkmasına işleri daha da kötüye götürmesine neden olacaktır. Lavabo açmak evde doğal yollar ile de açılabilir.

 

Bunlar çok tıkalı olmayan giderler için ideal olabilir. Hiç değilse borulara zarar vermeyecektir. Lavaboyu kısa süreli şekilde açmak istiyorsanız pompa gibi aparatlar ile içindeki pislikleri bir nebze geri çekerek rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Ama buda geçici bir çözüm olacaktır. Bir süre sonra yine tıkalı bir lavabo ile karşı karşıya kalacaksınız. Lavabo tıkanması nasıl açılır? Sorusuna firmamız en iyi şekilde hizmetiyle cevabını verecektir.

 

Tıkanıklıklar ile sürekli karşılaşmak istemiyorsanız işi kökten çözmek gerekir. Bunun için bu alanda uzman kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Her türlü tıkanıklıkları en titiz şekilde çalışmalarımız sayesinde sorunun üstesinden gelmiş oluyoruz.

 

Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek bizden randevu almanız yeterli olacaktır. Uzman personelimiz sayesinde ve bu alanda son teknoloji cihazlarımız sayesinde hiç bir kırılma ve dökülmeye sebep vermeden en iyi şekilde giderlerinizi açmaktayız. Özel kameralı cihazlar sayesinde görüntüleyerek tıkanıklıkları gidermekteyiz.

görüntüleyerek tıkanıklıkları gidermekteyiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...