İstanbul’un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Petek Temizleme

 

Kalorifer peteklerinin performanstan düştüğü fark edildiğinde yapılması gereken tek şey var: Petek Temizleme. Bunun için de kısa da olsa konu hakkında biraz bilgi sahibi olunması gerekiyor.

 

Petek temizleme nasıl yapılır?  Kombi petek temizliği nasıl yapılır?

 

Petek temizliğinde petekler yerinden sökülmez. Gerekli olan petek temizleme kimyasalları kullanılarak temizleme yapılır. Kombi tesisatından petek tesisatına kadar tesisat borularına dek gerekli olan ve karar verilmiş olan kimyasalları kullanarak temizlenir. Kimyasalların dolaşarak temizlediği ortamın pis suyu ise tuvalet giderine dökülür. Petek temizleme nasıl yapılır, kombi petek temizliği nasıl yapılır sorusunun kısa cevabını okudunuz.

 

Petek temizleme fiyatları, Kombi petek temizleme fiyat

 

Peteklerin temizlenmesi için öngörülen fiyat temizlenecek petek sayısına göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda petek sayısı arttıkça yapılan uygulamanın da süresi artacaktır. Petek temizleme fiyatları, kombi petek temizleme fiyat genel olarak 1-4 petek için 100 TL, 5 petek için 125, 6-7 petek için 150 TL şeklindedir. Görüldüğü üzere petek sayısı arttıkça artan bir fiyat vardır. 6-7 petek sonrası için de yükselen fiyatın olacağı kesindir.

 

Petek temizleme makinası fiyatları

 

Petek temizleme makinalarının genel fiyatlarına bakıldığında 1000 TL’den başlayıp 5000 TL’ye kadar uzanan bir fiyat aralığında olduğu görülür. Marka ve kaliteye göre sıralanma yapıldığında petek temizleme makinası fiyatları belirlenmiştir.

 

Petek temizleme kimyasalı

 

Peteklerin içinde tıkanıklığa sebep olan kirlerin temizlenmesi için petek temizleme kimyasalı kullanılır.

 

Petek temizliği gerekli mi?

 

Petek temizliği, petekten istenilen performans alınamadığında, kombinin çalışmasında sorun olmadığı halde peteğin ısıtmamasından dolayı yapılması gereken bir işlemdir. Eğer petek temizliği yapılmazsa istenilen performans gösterilemez ve peteğin olduğu odada istenilen sıcaklık yakalanamaz. Tasarruf için petek temizliği gerekli mi, elbette gereklidir.

 

Petek temizliği

 

Petek temizleme tasarruf sağladığı bir gerçektir. Hem randıman düşüklüğü sağlayan peteğin kirlenmesi aynı zamanda cebi yoracaktır. Bu nedenle petek temizliği erteletilmeden yapılmalıdır. Çoğu petek temizleme yapanlar, kombinin ve tesisatın temizliğe de ek ücret almıyor. Bu nedenle kazançlı çıkıyorsunuz. Sağlanan etkiye rağmen yapılan temizliğin ücreti de oldukça uygun. Unutulmamalıdır ki petek temizliği performans açısından oldukça önemlidir.

Petek temizleme hizmetimiz sizin için ayağınıza kadar geliyor ve sizlere tamamen profesyonel hizmet sunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 4,44 out of 5)
Loading...