İstanbul’un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Şişli Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 

Tuvalet tıkanıklığı kötü koku ve pis sularla belirti beren bir gider tıkanıklığı sorunudur. Klozet sifonuna basıldığında banyodaki herhangi bir giderden ya da tuvaletten atık suyun geri gelmesiyle ortaya çıkan bir durumdur. Şişli tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti bu noktada devreye girmektedir.

 

Tuvalet tıkanıklığında marketten alınan açıcılar hiç bir işe yaramazlar. Sadece sifonun içini temizleyen bu maddeler pimaşı yani gideri temizleyemezler. Rögarı, kanalizasyonu veya tuvaleti tıkayan yabancı cisimler, mendiller, tuvalet kağıtları, diğer kağıtlar ve çöplerin atılması tuvaleti ve boruları direkt tıkamaktadır. Binalarda, ofislerde ve AVM’lerde çokça yaşanan bu sorun ana rögarları dahi tıkayarak taşmaya dahi neden olmaktadır. Şişli tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti dikkate alınması gereken tüm detayları düşünen bir tamir hizmetidir.

 

Boruların kırılması veya giderlerin sökülmesi sonucu artan tamir maliyetleri eski tarz tıkanıklık açma işlemlerindendir ve herhangi bir garanti verilmesi de mümkün değildir. Özel teknolojili gider içi görüntüleme sistemleri sunan firmalardan hizmet almak oldukça önemlidir. Kırmadan tıkanıklık açma işleminde kullanılan özel robotlar ile her tip tıkanıklık sorununu pratik bir şekilde çözmek daha kolay ve kalıcı olacaktır. Gelişmiş teknolojiler sayesinde 50 metreden bile daha derindeki boruların, giderlerin ve kanalizasyon tıkanıklıklarının çözümü çok kolay sağlanmaktadır. Şişli tuvalet tıkanıklığı açma uzman ekiplerce çok profesyonel şekilde yapılmaktadır.

 

Kameralı cihazlarla ve monitörlü bağlantılarıyla uzman ekiplerin eşliğinde tuvalete salınan cihaz boruları tıkanıklığın yerini ve nedenini bilmeyi kısa sürede sağlamaktadır. Hattın içerisine gönderilen kablolu kameralardan sonra tuvalet tıkanıklığına sebep olan noktaya robotik kanal açma cihazları gönderilerek çalışmaya başlanılır. Cihazdaki işlevler yardımıyla borular veya pimaş denilen giderler açılabildiği gibi rögarlardaki tıkanıklıklar ise tazyikli su veya çeşitli yöntemlerle açılabilmektedir.

 

Eskiden direkt kırılan tesisatın içerisinden sorunun yeri ve nedeni araştırılırken kırılan ve dökülen borular ciddi bir maliyete neden olurlardı. Tıkanıklık açma cihazları ile borulara artık herhangi bir zarar vermeden, hiç bir yeri kırmadan ve kısa zamanda sonuca ulaşan hizmetler sunulmaktadır. 7 gün 24 saat profesyonel bir şekilde son teknolojik ekipmanlarla verilen Şişli tıkanıklığı açma hizmetleri ekonomik ve etkin çözümler sunmaktadır.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...