İstanbul’un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Su Kaçağı Tespiti

 

Gider hatlarından döktüğümüz pis veya temiz suların borular ile kanala tahliye olması sırasında küçük çatlaklar veya sızıntılı yerlerden sızan sulara su kaçağı denilmektedir. Su kaçağı bulmak için giderlere kadar uzanan parçalama ya da kırma işlemi yaşamadan robotlar ile uygulanan işlemler sayesinde kırmadan su kaçağı tamiri yapılabilir.

 

Su Kaçağı Bulma

 

Yapılması gereken en önemli işlem onarımların yapıldığı sırada boruların içerisinden de hasar tespitine devam ederek şu an için bir sorun oluşturmayacak küçük kaçaklar içinde en doğru müdahaleleri uygulayarak daha sonra sorun oluşturmaması için kontrol altına almaktır. Su kaçağı durumunda sadece su kaçağı değil bu sırada oluşan kötü kokularda bizi rahatsız etmektedir. Su kaçağı bulma artık bir kâbus olmaktan çıkmıştır.

 

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Fiyat Şablonları

 

           Kırmadan su kaçağı bulma fiyat konusunda firmadan firmaya göre çeşitlilik göstermektedir. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse 79 TL den başlamaktadır.

 

Su Tesisatı Kaçak Bulma

 

           Su tesisatı kaçak bulma artık eskiye göre daha kolay ve zahmetsiz bir iştir. Artık robot makinelerle su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Kırmadan su kaçağı tamiri yapılması da insanlar için korkulu bir rüya olmaktan çıkmıştır.

 

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

 

Öncelikle su kaçağının ilk tespit edileceği nokta üst kattan alt kata su sızmasıdır. Üst kattaki komşumuzla iletişime geçerek bu şekilde tespit edebiliriz. Sonraki aşama kaçağın yerinin bulunması için çalışmalara başlamaktır. Su kaçağı nasıl bulunur diye düşünmeyi bırakıp hemen usta bir tesisatçı şirketi ile anlaşmalıyız. Kullanılan cihazlar ile hiçbir gürültü çıkmadan, kırmadan, dökmeden işi halledebiliriz.

 

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

 

* Akustik dinleme cihazları ile tüm hatlar kontrol edilmelidir. Su kaçağı tespiti için profesyonel cihazlar kullanılmaktadır.

* Su kaçağı eğer atık su tesisatından meydana geliyor ise kameralı cihazlar ile tesisat boruları görüntülenerek su kaçağı tespiti yapılır.

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır sorusu profesyonel cihazlar sayesinde sorun olmaktan çıkmıştır.

 

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Şablonları

 

           Su kaçağı tespiti fiyatları işin durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Ama ortalama piyasa fiyatı 79 ile 99 TL arasında değişmektedir. Su kaçağı tespiti için çok ciddi ve profesyonel birçok firma bulmak mümkündür.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...