İstanbul’un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Tıkanıklık Açma

 

Yapı hijyeni dediğimizde akla ilk gelen sistem kanalizasyon sistemleri olmaktadır. Bu nedenle yaşanan bir aksaklık noktasında tıkanıklık açma konusunda kanalizasyona bağlı lavabo, tuvalet yahut küvet gibi ana kanalizasyona ulaşan borular bütünü atıkların atılmasını sağlamaktadır. Hijyen için önemli olan bu boruların göz ardı edilmemesinde yarar vardır.

 

* Tıkanıklık Açma Makinası Fiyatı :

Sistem içerisinde yaşanan olumsuzluklardan kurtulmak amacıyla kullanılan ortalığın kırılıp dökülmesini önleyen tıkanıklık açma makinası fiyatı işlevi ve modellerine göre farklılık göstermektedir.

 

* Lavabo Tıkanıklığı Açma:

Yaşam kalitesini olumsuz etkileyen can sıkıcı bir durum olarak karşımıza çıkan lavabolarda yaşanan tıkanıklık açma işlemlerinde öncelikle evde uygulanabilen yöntemler denense de fayda görülmediğinde lavabo tıkanıklığı açma işini profesyonel ellere teslim etmekte yarar vardır ki evimiz daha fazla hasar görmesin.

 

* Tıkanıklık Açma Kimyasalı:

Evde denenen yöntemler arasında olup ilerleyen tıkanıklarda profesyonel işlemlerle beraber yapıldığında etkili çözüm sunan tıkanıklık açma kimyasalı özel içeriği sayesinde tıkanıklıkları giderebilmektedir.

 

* Pimaş Açma:

Borular içerisinde var olan tıkanıklığın kameralar yardımıyla belirlenerek özel kimyasallar yardımıyla açılması işlemine pimaş açma denilmektedir.

 

* Su Kaçağı Bulma:

Özel kameralı makine yardımıyla kaçağın hangi noktada bulunduğunu tespit eder varsa tıkanıklık açma işlemi yapılır. Tıkanıklık yok kaçak varsa yine özel kimyasallar yardımıyla su kaçağı bulma işlemi tamamlanarak kapatılma yoluna gidilir.

 

* Tuvalet Tıkanıklığı Açma:

Evlerimizde kâbusu yaşatabilecek güce sahip tıkanıklık türü arasında olup kendi yöntemlerimizle çözemediğimiz durumlarda işinin uzmanı profesyonel ellerde yardım almak gerekmektedir. Böylelikle tuvalet tıkanıklığı açma işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

 

* Gider Açma:

Gider borularında yaşanan tıkanıklık çeşitli kimyasal, inşaat atığı gibi sebeplerden dolayı olabilmekte sonucunda da gideri tıkayabilmektedir. Evdeki kimyasallarla çoğu uğraşlarla açılmayan hatta daha büyük hasarlara neden olabilen gider açma uygulamasını kolaylıkla uygulayan firmalar.

Lavabo tıkanıklığı açmada sizlere profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz..

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...