İstanbul’un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Tuvalet Tıkanması

 

Tuvalet giderlerinin içine atılmaması gereken cisimlerin atılması ile birlikte karşılaşılan sorunlardır. Tuvalet giderlerine atılan tuvalet kağıtları, sert cisimler, temizlik bezleri, temizlik kovasından düşen temizlik aparatı, çocuk bezleri gibi malzemelerin atılması ile gider belli bir süre sonra tıkanmaya başlar. Tuvalet tıkanması zor bir süreçtir.

 Tuvalet Tıkanması

 

Tuvalet tıkanıklığı ile karşılaşıldığı zaman evde kendi yöntemlerimiz ile açmaya çalışılır. Piyasada satılan kimyasal açıcılar kullanılır. Bunlarda gerçekten çok etkili değillerdir. Basit tıkanıklıkları giderebilirler. Fakat biraz zaman geçtikten sonra tekrar tuvalet tıkanıklığı ile karşılaşılır. Hem kesin bir çözüm sağlamadığı için bir de zarar vermiş olur. Gider borularının zamanla daha çabuk aşınmasına sebebiyet verir. Bu da gider borularında zedelenme ve ya sızdırma oluşturacağı için pis suların evin içine akmasına ve alt komşunuzun tuvaletine sızdırma yapabilir.

 

Tuvaletiniz de tıkanıklıktan dolayı taşma sorunu var ise bu binanın önündeki logar tıkanmasından ve ya apartmandaki diğer dairelerin gider borularının tıkanmasından kaynaklanıyordur. Eğer sifonu çektiğinizde halde gider çalışmıyor ise tuvalete düşürmüş olduğunuz sert bir cisimden kaynaklanıyor olabilir. Eğer bu cisim giderin hemen ağız kısmında kaldıysa bir tel yardımı ile ve ya pompa ile geri çekme işlemini uygulayabilirsiniz. Fakat bu cisim çok ilerlemiş ve gider borusuna takılmış ise evde uygulayacağınız hiç bir yöntem fayda sağlamayacaktır.

 

Ne yaparsanız yapın gideriniz açılmayacaktır. Firmamız işte tam burada devreye girmektedir. Teknolojik sistemlerin gelişmesi ile kolaylıkla tuvalet tıkanıklığınız açılmış olacaktır. Teknolojik bir cihaz olan özel kameralı robotlar sayesinde gideriniz de olan atıkları görüntüleyerek neden tıkalı olduğu tespit edilir. Kullanmış olduğunuz tuvalet ister alaturka ister alafranga olsun cihazımız iki tuvalette de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Her türlü gider tıkanıklıklarını görüntüleyebilecek kapasiteye sahiptir.

 

Tuvalet tıkanıklığı özel robatlar sayesinde neden tıkandığı belirlendikten sonra yapılacak işlemler de belirlenmektedir. Tuvaletler de yaşanan tıkanıklıkların açılmasında evinizin hiç bir yerinde kırılma dökülme işlemleri olmadan kolaylıkla açmaktayız. Eskiden olsaydı bu durum eviniz inşaat haline gelmiş olurdu. Bu cihazlar sayesinde işiniz kolaylaşmış oldu. Özel cihazlarımızın aparatlar sayesinde tuvalet giderleriniz ittirme ve ya geri çekme işlemleri uygulanarak gideriniz kolaylıkla açılmış olur.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...