İstanbul’un Tüm Semtlerine Hizmetimiz Vardır

TEL: 0532 159 70 330535 302 45 57

Banyo Tıkanıklığı Açma

Gider borularının eskimesi, yabancı maddeleri gideri tıkaması, saç ve kılların giderde birikmesi, tesisatının hatalı döşenmiş olması gibi birçok sebepten dolayı banyo giderleri tıkanmaktadır. Banyo giderinin tıkanması ciddi bir sorun olduğu için böyle durumla karşılaşması halinde derhal banyo tıkanıklığı açma konusunda destek alınmalıdır.

Duşakabin Gideri Montajı

Demonte bir duşakabin alınması durumunda, duşakabinin montajını kendiniz yapabileceğiniz gibi uzman kişilerden destek de alabilirsiniz. Duşakabinlerin montajında en önemli nokta gider montajının iyi yapılmış olmasıdır. Duşakabin gideri montajı sorunsuz bir şekilde yapıldıysa, duşakabinin dışarıya su sızdırmaması gerekmektedir.

Duşakabin Gideri Tıkalı!

Eğer duşakabinden su gitmiyorsa veya az gidiyor ve birikmeler oluyorsa, yanlış montajdan veya tıkanıklığa sebep olacak durumlardan dolayı duşakabin gideri tıkalı olabilir. Bu gibi durumlarda öncelikle gidere herhangi bir yabancı cismin takılıp takılmadığına bakılmalıdır.

Duşakabin Gideri Nasıl Açılır?

Duşakabinin tıkalı olduğu fark edenlerin akıllarına gelen ilk soru, duşakabin gideri nasıl açılır olmaktadır. Bunun için öncelikle duşakabinin sifonuna bakmak gerekmektedir. Tıkanıklık genelde sifondan kaynaklı olmaktadır.

Duşakabin Gideri Nasıl Temizlenir?

Duşakabin giderinin tıkanmaması için zaman zaman giderin saç ve kıllardan temizlenmesi gerekmekte. Peki, duşakabin gideri nasıl temizlenir? Bunun için yine duşakabinin sifonun sökülmesi gerekmektedir.

Tıkanan Lavabo Gideri Nasıl Açılır?

Mutfak ve banyoların tıkanan lavabo gideri nasıl açılır sorusuna verilebilecek pratik cevaplar; pompa ile baskı yapmak lavabo aç, kaynar su dökmektir. Bu yöntemlerin işe yaramaması durumunda profesyonel destek alınmalıdır.

Tıkanan Balkon Gideri Nasıl Açılır?

           Tıkanan balkon gideri nasıl açılır sorusunu cevaplamak için, öncelikle tıkanıklığın sebebi bulunmalıdır. Genelde balkon giderleri havadan gelen tozların ve kirlerin birikmesi ile tıkanır. Bu tozları gidere doğru akıtmamak ve zaman zaman lavabo aç dökmek, tıkanıklığı önleyecektir.

Banyo Gideri Nasıl Temizlenir?

Banyo tıkanıklığı açma işlemi için yapılabilecek en etkili yöntem, özel robot cihazlar ile tıkanıklık açma hizmeti veren firmalardan destek almaktır. Banyo gideri nasıl temizlenir konusunda da destek veren profesyonel ekipler sayesinde tekrar aynı sorun yaşanmasının önüne geçilir.

Banyo Gideri Açma Teknikleri

Banyo tıkanıklığı açma hizmeti veren firmalar, profesyonel ve son teknoloji banyo gideri açma teknikleri kullanmaktadır. Kameralı ve robot cihazlar ile banyo tıkanıklığı açma konusunda tecrübeli bir ekip tarafından tıkanıklık sorunu giderilmektedir.

Hizmetini Verdiğimiz Diğer İşler; Tuvalet tıkanıklığı açma , lavabo tıkanıklığı açmaKırmadan Pimaş Açmaİstanbul Tuvalet Tıkanıklığı AçmaTıkanıklık Açma..

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...